הקשר בין שעון נוכחות לתאונת עבודה

תאונת עבודה
תאונת עבודה
אחד הדברים השכיחים ביותר במקומות העבודה הם תאונות עבודה. תאונות אלה קורות במהלך עבודה וכשמדובר במקומות עבודה שאינם עובדים עם שעון נוכחות המצב די בעייתי שרוצים לדעת באיזה שעה אירעה התאונה.

חשיבות שעון נוכחות בעבודה

באמצעות שעון נוכחות בעבודה ניתן למדוד נכון את שעות העובדים. לדעת כמה שעות היו במשרד, מה הייתה תפוקתם היומית בהתאם לשעות העבודה, מידע על עלויות השכר בהתאם תקופת העובדים, וכן ניתן לשלוט ולבקר בצורה מהימנה. באמצעות שעון נוכחות ניתן לקבל זאת ללא טעויות וללא בזבוז זמן. גם במצבים של תאונת עבודה אשר התבצעה במהלך שעות העבודה, ניתן לדעת בוודאות אם העובד אכן היה בשטח העבודה או שלא.


מה הקשר בין שעון נוכחות לתאונת עבודה?

באמצעות שעון נוכחות ניתן להוכיח את הקשר בין תאונת עבודה אשר התבצעה בזמן שהעובד שהה במסגרת העבודה. שעון הנוכחות נותן לנו במדויק את השעה בה נכנס העובד ואת שעת יציאתו מהעבודה. כך שאם עובד טוען שנגרמה לו תאונת עבודה במסגרת העבודה ניתן להוכיח זאת באמצעות שעון הנוכחות, ובודקים אם אכן העובד היה בשעה שבה התבצעה תאונת העבודה. במידה והתאונה לא בוצעה במסגרת השעות שבהם עובד העובד, לא יהיה זכאי העובד להגיש תאונת עבודה מכיוון שלא נכח בשטח העבודה בשעות הללו. לכן שרוצים לבדוק אם אכן העובד היה בשעת התאונה במשרד או לא הדבר הראשון שבודקים זה את השעות שהעביר העובד כרטיס.

יתרונות שעון נוכחות

שעון נוכחות הוא אחד מאמצעי הדיווח הטובים ביותר בכל מקום עבודה, באמצעות שעון נוכחות זה ניתן לבצע דיווח נוכחות של העובד בהתאם לשעות שבהם הדפיס כרטיס. השעון עוזר להוכיח מצבים שבהם קרתה תאונת עבודה לעובד ואכן להוכיח זאת בהתאם לשעות שבהם החתים כרטיס העובד. באמצעות שעון נוכחות ניתן לעקוב אחר העובדים גם אם מדובר על עסק קטן שמעסיק מעט עובדים ולשלוט ולבקר בצורה מהימנה ויעילה ללא טעויות או בזבוז זמן מיותר. שעוני הנוכחות האוטומטים הם שעונים מאוד מדויקים לכן הסיכוי שהם יטעו הוא נמוך ביותר.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם