מה צריך למשרד חדש? הרשימה המלאה

 עוברים למשרד חדש? תתחדשו! מעבר של משרד יכול להיות לא פשוט, אך הוא טומן בתוכו הזדמנויות לשפר, לייעל ולהפוך את העבודה שלכם להרבה יותר נוחה ונעימה. הכנו לכם רשימת דברים שאתם פשוט צריכים במשרד החדש שלכם:

1. משרד שעובד בשבילכם מתחיל בכניסה (וביציאה)


אומנם הוא לא בדיוק ריהוט משרדי קלאסי, אך התקנת שעון נוכחות בכניסה למשרד, ללא ספק משפיעה על תחושת הסדר, המחויבות והפרודוקטיביות. אין יותר דוחות עבודה מבולגנים, מעכשיו- כל המידע מרוכז במערכת אחת, שיודעת בדיוק מתי כל עובד נכנס ויצא, מעבדת את הנתונים ומאפשרת למנהלים לעסוק בניהול אנשים בראש שקט. בנוסף, המידע שתקבלו לגבי העובדים שלכם יהיה אמין ומדויק, כי טכנולוגיה לא עושה טעויות אנוש. בעזרת שעון הנוכחות, תוכלו לפעול מתוך פרספקטיבה מלאה ומדויקת על מצב העבודה של כל אחד מהעובדים בזמן אמת, ולהצליח לבצע את העבודה הניהולית שלכם בקלות, בפשטות ובנוחות.

2. משרד שעובד בשבילכם נראה טוב


סביבת העבודה היא אחד הגורמים המרכזיים שמשפיעים על רמת המוטיבציה והתפוקתיות של העובדים שלכם. מעוניינים להגביר פרודוקטיביות בדרך מפתיעה, קלה ונוחה? צבע וסידור ריהוט משרדי במקומות הנכונים יעניקו לחלל שלכם מראה מודרני שעושה חשק לעבוד.

באשר לצבע, ידוע שצבעים משפיעים על החוויה המנטלית שלנו- והמידע הזה יכול לשרת אתכם ביצירת חלל המשרה בדיוק את האווירה שאתם מעוניינים ליצור. כך למשל, בעוד צבע ירוק נמצא כמאזן, מווסת ומרגיע, צבע אדום יכול להעלות את זרימת האנרגיה ומתאים יותר לאזורים חברתיים במשרד. צהוב, הוא צבע המעורר שמחה, שיתוף פעולה ומחשבה יצירתית.

לגבי ריהוט, הבחירה יכולה להיות פעמים רבות לא פשוטה ומבלבלת. עם זאת, חשוב להקדיש לבחירת ריהוט משרדי מחשבה מעמיקה כיוון שבסופו של דבר, הרהיטים בחדר הם אלו הקובעים את האווירה ואת רמת הנוחות, אשר דרושה לעבודה מתמשכת. מי שהתנסה בעבודה במשרד שלא מעוצב כראוי, לבטח זוכר את החוויה של ישיבה על כיסא שדורש שינוי תנוחה כל כמה דקות. כאשר הרהיט לא מעוצב בצורה ארגונומית, או כאשר היחס בין הכיסא לשולחן לא נכון- חוויית העבודה הופכת להיות מתסכלת. שולחנות, כיסאות, מזנונים או ארגוניות- לכל אלו תפקיד בהפיכת המשרד למקום שנעים ונוח לפעול בו. כדי שתוכלו לבחור את הרהיט המדויק למקום שלכם, בצורה אמינה, פשוטה ובטוחה - פשוט חפשו את קטגוריית הרהיטים שאתם מחפשים, באתר שכולו על טהרת ריהוט משרדי.

3. משרד שעובד בשבילכם צריך לפחות עציץ חי אחד!


תרומתם של צמחים לשיפור החוויה המנטלית של אנשים הוכחה במחקרים רבים. מעבר לירוק הנעים שהם מפיצים, הם מגבירים ערנות ויצירתיות אצל אנשים רבים. עציץ גדול ומרשים בכניסה ובכמה פינות מרכזיות במשרד ייצור תחושת ביתיות ושמחה, בעוד עציצים קטנים על השולחנות יגבירו חמימות ויטפחו יצירתיות. אם אין הרבה אור במשרד- אל דאגה, יש מבחר צמחים שאינם זקוקים לשמש ישירה- שאלו בכל משתלה, והפכו את המשרד שלכם לבית.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם