שעון נוכחות לקמעונאות

שעון נוכחות לקמעונאות

 

מחפשים דרך קלה לנהל את העובדים בעסק? שעון נוכחות לקמעונאות פותר מגוון של בעיות כמו הפסקות ארוכות מדי באמצע היום של עובדים, הגעה מאוחרת או יציאה מוקדמת מהעבודה. אם אתם מנהלים חנות בתחום המזון, מוצרים לבעלי חיים או כל עסק קטן המוכר מוצרים לצרכן הסופי – זה הזמן להתקדם לכלי החשוב ביותר העומד לרשותכם לניהול העסק.

השעון מסייע לנהל משכורות בצורה הוגנת


חלק מהעובדים שלכם מגיעים בדיוק בשעה היעודה לעבודה, אחרים מאחרים בעשר דקות. כאשר אתם עובדים עם שעון נוכחות כל עובד יקבל את המשכורת בדיוק לפי מספר הדקות שעבד בעסק באותו החודש. כך, העובדים שלכם יגלו מוטיבציה רבה יותר לקום בבוקר ולהגיע למקום העבודה על מנת שיוכלו להחתים את השעון מהר יותר. גם בסוף היום, כאשר מתחיל סיום המשמרת – שעון נוכחות הפוגש אותם בסוף היום גורם להם לא לצאת כמה דקות לפני אלא להשאר עד סוף המשרת כפי שסוכם בחוזה ההעסקה.

הוספת שעון נוכחות: מחשבים את השכר בקלות


כאשר מחשבים את המשכורות בסוף החודש קשה לנהל רישום מדויק של השעות של כל עובד ועובד. עבודה עם שעון נוכחות דיגיטלי מאפשרת להוציא דו"ח מסכם מדויק לכל עובד ולהעניק לו את המשכורת המתאימה. כאשר אתם מקלים על העבודה של חשבת השכר תגלו שגם היא מתחילה להקדיש פחות שעות (שעשויות לעלות לכם כסף) בחישוב המשכורת של כל אחד מהעובדים.

האם צריך שעון נוכחות גם בעסק קטן?


שאלה נפוצה מאד היא "האם גם עסקים קטנים זקוקים למנגנון לחישוב שעות?" – התשובה היא כמוכן. כל עוד אינכם עובדים לבדכם בעסק ואתם מעסיקים עובדים, גם בעסק קטן קשה מאד לדעת מתי כל אחד מהעובדים נמצא במקום העבודה. בנוסף, שעון הנוכחות מאפשר לכם לדעת מה מצבת העובדים הנמצאים בכל יום בעבודה. אם אתם מנהלים מספר סניפים או שהעובדים שלכם נמצאים בשטח תוכלו לדעת לפי שעון הנוכחות אם הם עובדים היום או נמצאים ביום חופש.

שעון נוכחות בקופה הרושמת


היום, אפשר ליהנות מטכנולוגיה חדשנית יותר המשלבת את המנגנון של חישוב השעון ביחד עם קופה רושמת. כך, כל עובד שמגיע לעבודה מקיש קוד אישי מיוחד בתחילה ובסוף היום וכן כאשר הוא יוצא להפסקה. בכל שלב במהלך החודש ניתן להפיק דו"ח המציג כמה שעות עבד כל עובד ובאילו ימים – ממש כמו הגרסה של שעון זה התלויה על הקיר.
לסיכום, אם אתם מחפשים דרכים חדשות לייעל את העסק הקמעונאי שלכם אחת הדרכים האפקטיביות והמשתלמות ביותר הן באמצעות הוספה של שעון הסופר את השעות בהם העובדים שלכם נמצאים בעסק. ניתן למצוא שעונים כאלה העובדים עם כרטיסים חכמים דיגיטליים, עם קוד הניתן להקישו על גבי לוח לחצנים, כשילוב עם קופה רושמת או בגרסה הקלאסית של השעון – כרטיסי נייר המוחתמים אוטומטית עם דיו.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם