ההיבטים הטכנולוגיים - דיגיטליים של כל עסק


זה לא משנה מה תחום העיסוק שלכם - בין אם אתם חברת סטארטאפ המתמחה בפתרונות הייטק סופר טכנולוגיים לכל ארגון; או בין אם אתם העסק הכי לא ממוחשב כמו מכון לעיצוב שיער, גן ילדים או עסק פרא - רפואי - בדיוק כמו שכל עסק נדרש לניהול העובדים שלו, כולל ניהול שעות ושעוני נוכחות - כך גם כל עסק חייב לתת את הדעת על הנוכחות הדיגיטלית, ועל השיווק הטכנולוגי של הארגון.

חברת JB Clock היא אחת החברות המובילות במשק הישראלי לשיווק של מערכות נוכחות פיזיות ומקוונות, אבל לצד אותן מערכות לניהול נוכחות, קיימים היבטים טכנולוגיים ודיגיטליים נוספים שחשוב שתכירו, לניהול יעיל ורווחי של העסק. הפעם, אנחנו דווקא פחות עוסקים במערכות נוכחות, ויותר בהיבטים הדיגיטליים של נוכחות ברשת. לפניכם - המדריך המלא אודות ההיבטים דיגיטליים והנוכחות ברשת של התפעול העסקי היעיל.


נכסים דיגיטליים ונוכחות ברשת


רשת האינטרנט, על האתרים השיווקיים שבה, האפשרות להקים אתר אינטרנט מכירתי, והרשתות החברתיות המאפשרות קשר מהיר, אישי וחם עם הלקוחות - היא נכס חשוב עבור העסק, בכל שלבי ההתפתחות שלו, ויש להשקיע משאבים על מנת לדאוג לנוכחות מתאימה באינטרנט, תחזוקה נכונה של הנכסים הדיגיטליים והעמודים העסקיים ברשתות החברתיות.

הנה כמה מן הנקודות החשובות בנוגע לנוכחות שלכם ברשת, והשימוש ברשת ככלי שיווקי/ שירותי/ מכירתי ללא גבולות גיאוגרפיים, בהשקעה מעטה ותוך היכולת להגיע לאינספור לקוחות פוטנציאליים

שימוש בפלטפורמות האינטרנטיות השונות בהתאם

כל עסק צריך היום אתר אינטרנט איכותי. אתר האינטרנט צריך לעמוד בסטנדרטיים של חדשנות, מיתוג, עיצוב ושימושיות, ולשמש זרוע שיווקית יעילה - כלומר, שיחסי ההמרה שלו (היחס בין הלוחות הנכנסים לאתר לבין הלקוחות שפונים אליכם או מבצעים פעולה שאתם מגדירים כמטרה באתר) גבוה. אם אתר האינטרנט שלכם אינו משמש כלי שיווקי יעיל - מומלץ לשפרו.

עוד, מומלץ להקפיד על ניהול אקטיבי של דף עסקי בפייסבוק, בו העסק מעדכן את העוקבים על פעילויות, וכן לקוחות מוזמנים לפנות אל בית העסק ולקבל ממנו התייחסות. בפייסבוק, הזמן שלוקח לכם להגיב לפניות נמדד והוא מהווה אחד המדדים המשמעותיים המופיעים באופן בולט בתצוגת העמוד שלכם. דפים עסקיים נוספים ברשתות חברתיות כמו לינקדאין, אינסטגרם, גוגל פלוס, יוטיוב, ואחרים - הם אפשרות.

 


קידום עסקים באינטרנט

זה לא מספיק לדאוג לאתר אינטרנט חדשני, ממותג וידידותי, או להקים דף עסקי בפייסבוק. על מנת להשיג את המיטב שתוכלו להשיג מרשת האינטרנט, ומהחיבור שהיא מציעה לכם אל כל לקוח פוטנציאלי, בכל מקום בארץ או בעולם - אתם חייבים לדאוג לקידום עסקים באינטרנט. קידום העסק שלכם אומר:

• תחזוקת התכנים באתר האינטרנט, או אף קידום אורגני שלו, עם שמירה על רלוונטיות וחדשנות של האתר ביחס לביטויי החיפוש של הלקוחות שלכם
• קישור האתר לאתרים חזקים אחרים בתחום או בתחומים משיקים, בנושאים רלוונטיים (למשל, דרך פרסום מאמרים שלכם באתרים מארחים או בפורטלים בתחום העיסוק שלכם)
• קידום הדפים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות, דרך יצירת סטטוסים שיזכו למעורבות גבוהה, לשיתופים ותגובות; ו/או קידום ממומן מפולח של הסטטוסים שלכם, המאפשר הצגת הסטטוסים גם ללקוחות שלא עוקבים אחר העמודים שלכם ותשלום עבור כל קליק על המודעה.אגב נוכחות ברשת - על מערכות מקוונות לניהול עובדים


בעולם הדיגיטלי של המאה ה - 21, העובדים כבר ממש לא חייבים "להחתים כרטיס" באמצעות נוכחות פיזית במשרד - ואפילו להיפך. ארגונים רבים מדווחים על עבודה יעילה יותר ועל שביעות רצון רבה יותר (כמו גם על הפחתה בהוצאות התקורה) כשהעובדים עובדים מרחוק.

JB Clock מציעה מערכות מקוונות מתקדמות לניהול עובדים, דרך אפליקציות או בחיוג טלפוני למערכת. המערכות מזהות את העובד ואת מיקומו, ומאפשרות מעקב אחר שעות העבודה והמיקומים של עובדים בסניפים רחוקים, סוכני שטח, וכדומה. פנו אלינו לפרטים נוספים!


השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם