4 סיבות מעולות להשתמש בחברת השמה מקצועית

 

לאחר שהחלטתם לגבי מערכת חישוב שעות עבודה עכשיו הגיע הזמן להתלבט אם לגייס עובדים בעצמכם או להשתמש לצורך כך בשירותיה של חברת השמה? הנה 4 סיבות שיוכלו להטות את הכף לטובת היעזרות בחברה מקצועית.

1. רק מועמדים מתאימים

במקום לסנן ולמיין כמות אדירה של קורות חיים בעצמכם, חברת ההשמה תעשה זאת בשבילכם, ותגיש לכם בסוף התהליך הקפדני שלה רק את המועמדים המתאימים ביותר. דמיינו שאתם הולכים למסעדה ומגישים לכם תפריט שמתאים בדיוק למה שאתם אוהבים לאכול, או שברשימת הסרטים בקולנוע מופיעים לכם רק הסרטים שתואמים את הטעם שלכם. בדיוק באותה צורה, חברות השמה איכותיות שואפות לאתר את העובדים המתאימים ביותר ולהגיש אותם עבור הלקוחות שלהן על מגש של כסף.


2. שחרור זמן ומשאבים

ההתעסקות בתהליך מיון וגיוס עובדים לוקחת זמן רב ומצריכה שימוש בצוות של החברה. שימוש בחברת השמה יחסוך לכם גם זמן וגם משאבי אנוש. מעבר לכך, הוא בהחלט יכול לחסוך גם בכסף בצורת חיסכון בעלויות פרסום, אותו הייתם צריכים להשקיע על מנת למצוא את העובדים המתאימים ביותר.

3. איתור יצירתי של מועמדים

חברות השמה מקצועיות יודעות לאתר גם מועמדים שאינם מחפשים עבודה באופן אקטיבי באותה נקודה זמן, ולעיתים אלו העובדים הטובים ביותר. כך ניתן להגדיל באופן ניכר את מאגר המועמדים הפוטנציאליים ואת הסיכויים למצוא עובדים מתאימים באמת. לצורך הדוגמא, חברות השמה עושות שימוש גם ברשתות חברתיות, כגון לינקדאין ופייסבוק, על מנת לדוג מועמדים רלוונטיים למשרה, וזאת לאחר שהן אפיינו אותה כהלכה.

4. פיתרון מושלם לכולם

חברת השמה מקצועית דואגת לטובת כל הצדדים המעורבים, מתוך ההבנה שזאת דרך הפעולה הטובה והמשתלמת ביותר. משמעות הדבר היא שהיא לא חושבת רק על טובת העסק או החברה עבורם היא מחפשת עובדים, אלא גם על טובת המועמד עצמו. היא יודעת שרק התאמה מלאה בין התפקיד, החברה והמועמד יכולה להוביל בסופו של דבר להשמה מוצלחת. כך העובד ימצא עבודה טובה לטווח ארוך והחברה תמצא עובד איכותי ומרוצה, מבלי להצטרך למצוא עובד נוסף שיחליף אותו תוך זמן קצר. סוף טוב – הכל טוב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם