שעון נוכחות ביומטרי

שעון נוכחות ביומטרי מאפשר זיהוי של העובד באופן מוחלט על ידי טביעת אצבע או זיהוי תווי פנים. הזיהוי הינו מהיר, קל ופשוט ולוקח פחות משניה אחת.
לא ניתן יותר להעביר כרטיס מעובד לעובד !! 
הזיהוי עם שעון נוכחות טביעת אצבע חסין להעתקות או זיופים.

שעון ביומטרי משלב 4 שיטות זיהוי:

  • זיהוי טביעת אצבע
  • זיהוי פנים/פרצוף
  • זיהוי על ידי תג קירבה
  • זיהוי על ידי הקשת קוד/סיסמה

לבחירתכם מבחר דגמים של שעוני נוכחות ביומטרים:

שעון נוכחות ביומטרי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקבלת הצעת מחיר עבור שעון נוכחות טביעת אצבע, התקשרו עכשיו

03-7214000


 
שעוני נוכחות ביומטריים חכמים, זיהוי מהיר, ודאי וידידותי


שעוני נוכחות חדשים מנהלים את שעות העבודה של העובדים בטכנולוגיות חדישות - לעיתים גם ללא צורך בכרטיסי עובד. בכל רחבי הולם, מתמודדים מנהלים ובעלי עסקים עם המורכבות והקושי המאפיינים את העבודה מול מערכות מעקב נוכחות מיושנות, אלה בהן עובדים נדרשים להעביר כרטיס אישי. כך למשל עובדים המעבירים כרטיס עבור עובד אחר (ל"זיוף" של שעות הנוכחות של עובדים), הצורך בשחזור נתונים במקרים של עובדים שלא העבירו כרטיס משום שאיבדו או שכחו אותו, אי זיהוי כרטיסי עובד שחוקים או פגומים, ועוד.

אנו ב - jbClock מכירים היטב את האתגרים הנ"ל ועמלים מזה למעלה מעשרים שנה להציע פתרונות מתקדמים, יעילים וחסכוניים המאפשרים התמודדות מוצלחת עימם. זו אחת הסיבות לכך, שבכל חודש מעל 20,000,000 דיווחי כניסה ויציאה של עובדים בישראל - מבוצעים מעל המערכות מבית JbClock.

כיום, שעוני נוכחות ביומטריים חכמים קובעים כללי משחק חדשים לגמרי, תוך שימוש בטכנולוגיות לזיהוי ודאי לפי טביעת אצבע (זיהוי ביומטרי), תווי פנים, תגי קרבה ועוד.
מגוון שעוני הנוכחות שאנו מציעים הם הטובים בעולם. בין הדגמים השונים תמצאו גם את זה המספק פתרון מושלם לכל צרכי זיהוי עובדים ומעקב אחר שעות עבודה בארגון שלכם. צוות מקצועי של ליווי וייעוץ, סייע לכם כבר בשלב התאמת המערכת לצרכי הארגון, וילווה אתכם לאורך כל הדרך, בשימוש ידידותי ונוח תוך ניצול כל יתרונות המערכת.


שעון נוכחות ביומטרי - ללא כרטיסי עובד


שעון נוכחות תפקידו לאפשר רישום מדויק של זמני הגעה ועזיבה של עובדים.
עבור העובדים חשוב שהליך עדכון המערכת יהיה פשוט, ידידותי למשתמש, מהיר ונוח.
מבחינת ההנהלה, חשוב להבטיח מעקב מדויק, נקי מטעויות, חסרים, רמאות או תקלות אחרות שמשמעותן פגיעה ביעילות חישובי שכר וקושי בהפקת מידע חיוני אודות איוש עמדות ופריון.
שעון נוכחות ביומטרי מזהה עובדים לפי טביעת אצבע ו/או תווי פנים. ברבים מן הדגמים ניתן לשלב גם שימוש בתגי קרבה והקשת קוד. ככל שמדובר בדגם משוכלל יותר כך מתווספים יתרונות כגון ניהול קבוצות עובדים על פי מאפיינים ייחודיים, חיישני תלת מימד הנדלקים ונכבים אוטומטית, שידור נתונים ב - Wi-Fi, מודם סלולרי פנימי, צג גדול, חיווי ויזואלי וקולי בעברית, תוכנות מתקדמות ועוד.


שעון נוכחות טביעת אצבע


טכנולוגית זיהוי לפי טביעת אצבע מאפשרת לעובדים לעדכן הגעה ועזיבה פשוט באמצעות הנחת אצבע על חיישן.
סנסורים חדישים מבטיחים זיהוי מהיר וודאי גם במקרים של טביעות אצבע קשות לקריאה מפאת יובש, חספוס מעבודה, לכלוך, סדקים וכד'.
שעון נוכחות טביעת אצבע מתאים לעסקים מכל סוג וגודל. כך למשל לעסקים קטנים מספיק שעון ביומטרי פשוט ואמין המזהה לפי טביעת אצבע תוך פחות משנייה, אוגר עד 5000 החתמות אחרונות, מעביר נתונים למחשב ומאפשר גם הורדתם דרך חיבור USB. לעסק גדול עם אלפי עובדים מתאים שעון נוכחות משוכלל המשלב זיהוי לפי טביעת אצבע עם זיהוי תווי פנים, משדר אוטומטית ובאופן אלחוטי נתונים לצרכי חישובי שכר והפקת דוחות, אישור זיהוי ורישום באמצעות חיווי ויזואלי וקולי, תוכנה משוכללת לחישובי שכר גם לפי תנאי הסכמי עבודה אישיים, שעות נוספות בתעריף מדורג ועוד.
כל דגמי שעוני הנוכחות שלנו מגיעים עם ממשק משתמש ידידותי במיוחד, בעברית כמובן.

הניסיון והידע שצברנו במהלך מעל עשרים שנות התמחות בתחום ניהול מעקב נוכחות ושעות עבודה מבטיחים ששעוני הנוכחות הביומטריים שבחרנו להציע ללקוחותינו הם הטובים בעולם. עסקים מכל סוג וגודל ימצאו בין מבחר הדגמים את הפתרון המושלם עבורם.