הרבה חברות מציעות לי שעון נוכחות. מה ההבדל ביניכם לחברות אחרות ?

הרבה חברות מציעות לי שעון נוכחות ! 

מה ההבדל ביניכם לחברות אחרות ?

זאת שאלה שחוזרת על עצמה מדי יום כאשר לקוח מתקשר אלינו.

אנחנו ננסה להסביר פה, מהם הדברים החשובים שעליהם צריך הלקוח לחשוב כאשר הוא רוכש מערכת של שעון נוכחות + תוכנה.

חשוב מאד שהלקוח יידע מאילו "מוקשים" הוא צריך להיזהר !

להלן מספר נקודות שעליכם לבדוק לפני קבלת החלטה:

1.  האם התוכנה מפותחת ומתוחזקת על ידי החברה ממנה אתם רוכשים את המערכת ? 
     
במידה והתוכנה לא שייכת ומפותחת על ידי החברה ממנה אתם רוכשים את השעון, לא תהיה התאמה מלאה ב-100% בין השעון לתוכנה ובכל בעיה יעבירו את האשמה מאחד לשני.  מי שיינזק מכל הסיפור תהיה אתה, הלקוח שלא יוכל להפיק בזמן תלושי שכר לעובדים.

תוכנת JBClock שייכת לחברת JB המפתחת ומשפרת כל הזמן את התוכנה.  תמיד תקבלו פתרון לכל בעיה הקיימת בתוכנה תוך זמן קצר ומהיר.  במידה וקיימת תקלה כלשהי, נדאג מייד למצוא לה פתרון. החברה מעסיקה מתכנתים ומהנדסים מומחים.

2.  האם התוכנה שהנכם מקבלים היא תוכנה מלאה או חלקית ?

קיימות מספר חברות המספקות תוכנת נוכחות חלקית אשר מוגבלת מבחינת ההגדרות שלה. יכול להיות שחסכת בקניה מספר שקלים, אבל כשתגיע לבצע את החישובים וההגדרות לפי החוק תיתקל בבעיות. בעיות אלו עלולות לגרום לך איבוד זמן יקר ולפעמים אף להסתכן בתביעה של העובד על חישוב לא בהתאם להגדרות החוק. בסופו של דבר, תיאלץ להוסיף מאות שקלים כדי לקבל את מה שהיית צריך מלכתחילה.

תוכנת JBClock הינה תוכנה מלאה העונה על כל ההגדרות ודרישות החוק. כל המודולים קיימים וכלולים במחיר.  מעת לעת, אנחנו מוציאים עדכונים לתוכנה כדי לשפר את יעילות העבודה שלך.

3. כמה אנשי תמיכה יש לחברה ? שירות זה דבר חשוב !

כפי שאתה יודע, בתחילת החודש עומד לרשותכם זמן קצר על מנת לבדוק את כל השעות של העובד באותו החודש, להעביר את הנתונים לרואה החשבון או חשב השכר וזאת על מנת להפיק תלושי שכר ולהעביר את המשכורות לעובדים.
במידה ונתקלתם בתחילת החודש בבעיה כלשהי בקבלת הנתונים משעון הנוכחות, חשוב מאד שיענו לכם כמה שיותר מהר במוקד התמיכה ויפתרו לכם את הבעיה על מנת שתוכלו להוציא את דוח הנוכחות של העובדים.
כפי שתגלו לאחר הקניה, יש חברות עם מספר נציגי תמיכה מצומצם ביותר וכאשר תיתקלו בבעיה לא יהיה שם מי שיעזור לכם.

חברת JBClock שמה דגש רב על מתן שירות ללקוח. אנחנו משקיעים הרבה בשיפור מוקד התמיכה והוספת נציגי תמיכה מקצועיים עם הגידול בכמות לקוחות החברה. בימי הלחץ בתחילת החודש עומדים לרשותכם כ-8 נציגי תמיכה טכניים אשר יעזרו לכם בכל בעיה שתיתקלו.
מעט מאד חברות מצליחות לתת לך הלקוח מענה טוב כאשר אתה צריך אותו.

4. מהי רמת המומחיות של נציגי התמיכה ?

ישנם בארץ הרבה חברות שעון נוכחות אשר מתמקדות רק בתוכנה. אין להן את המומחיות הדרושה כדי לפתור בעיות הקשורות לשעון, תקלות חומרה או בעיות תקשורת עם השעון. בכל פעם שתיתקלו בבעיה הקשורה לשעון, תיאלצו לבצע קריאת שירות לטכנאי בתשלום (בעלות יקרה ביותר). מכיוון, שלהרבה חברות בתחום אין ידע מעמיק בחומרה, יהיה להם קשה לאבחן את הבעיה האמיתית ולפתור אותה מרחוק ובאופן מיידי.

חברת JBClock הינה חברת תוכנה וחומרה. אנחנו מעסיקים מתכנתים, מהנדסים, טכנאים, ומלחימות.  יש לנו מעבדת תיקונים אצלנו בחברה.
אנחנו מעסיקים נציגי תמיכה אשר עברו קורס מעמיק בכל דגם של שעון אותו אנו משווקים ומבינים כל בעיה ותקלה הקשורה לשעון. התומכים מסוגלים לפתור בעיות רבות מרחוק ללא צורך לקרוא לטכנאי.
אנחנו משקיעים משאבים רבים בהכשרות צוות התמיכה ובשיפור התוכנה כדי למנוע בעיות מראש.  
חברת JBClock פיתחה את תוכנת התקשורת לשעון בשיתוף ישיר עם יצרני השעונים עצמם.
חלק מהשעונים הם פיתוח עצמי שלנו ולכן תוכנת התקשורת מותאמת במיוחד אליהם כדי למנוע בעיות ותקלות.

5. ראיתי את אותו השעון בדיוק בחברה אחרת !
    
חברת JBClock הינה אחת החברות הגדולות ביותר בארץ במכירות שעוני נוכחות. במקרים רבים, תיתקל במפיץ שלנו שמוכר את השעון (וזה בסדר מבחינתנו שתקנה ממנו). יש חברות שמייבאות את דגם השעון מחו"ל אבל שימו לב ! שעונים אלו אינם עוברים התאמות ומכילים גירסת תוכנה ישנה ומלאת תקלות !   כל השעונים שאנו משווקים עברו התאמות ושיפורי תוכנה מיוחדים אצל היצרן לפי דרישות של חברתנו.

6. יש חברות שמציעות את השעון במחיר זול יותר !

הרבה פעמים התקשר אלינו לקוח שהוצע לו שעון נוכחות במחיר מאד נמוך. בדיקה קצרה תגלה כי הזול הוא יקר. לעתים, מדובר בשעון באיכות מאד נמוכה ובדרך כלל מסתתרות באותיות הקטנות תשלום חודשי גבוה שכאשר משקללים אותו על פני שנתיים או יותר, מתגלה כי סך כל הסכום ששילמתם ותמשיכו לשלם לא רק שלא היה זול -> אלא יקר מאד !
ישנן חברות שלא יגבו מכם תשלום על שירות שנתי. חברות אלו יספקו לכם  בדרך כלל תוכנה שאינה פועלת כמו שצריך, דבר המאלץ אתכם להתקשר פעמים רבות לקבלת שירות (בתשלום כמובן).  הרי אם אינם גובים תשלום על שירות, האינטרס שלהם שתתקשרו אליהם שוב ושוב (ותשלמו במיטב כספכם בכל פעם).

חברת JBClock מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות במחירים תחרותיים ביותר. השירות השנתי שלנו הוא הנמוך מכל החברות. תמורתו תקבלו שירות ותמיכה ללא הגבלה, שדרוג גירסאות תוכנה, סבסוד משמעותי בתיקונים ומחיר מיוחד בשדרוג לדגם מתקדם או חדש יותר.לסיכום,

אם אתם מחפשים
חברה שאכפת לה מהלקוחות שלה,
שדואגת לשפר את המוצרים שלה,
מציעה מחירים טובים והוגנים,
ומשתדלת לתת את השירות הכי טוב,

התקשרו להצעת מחיר:

 
03-7214000


השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם