צור קשר/הצעת מחיר

תמיכה טכנית : 03-7214020
טלפון מכירות : 03-7214000

עו"ד עדי ינקלביץ, מענה משפטי בדיני עבודה – שעון נוכחות JB Clock

משרד עו"ד עדי ינקלביץ' הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני העבודה בלבד.

עו"ד עדי ינקלביץ' עוסקת בתחום מזה כבר כ-20 שנה.

המשרד מייצג ארגונים קטנים ובינוניים בבתי הדין האזוריים לעבודה, בערעורים בביה"ד הארצי לעבודה, בגישורים ובבוררויות בסכסוכים במשפט העבודה.

בנוסף, מלווה המשרד ארגונים באופן שוטף תוך מתן ייעוץ והצעה לסדר יום חדש בארגון, כזה שעומד בדרישות החוק והפסיקה, כזה שמשביע רצון ההנהלה והעובדים וכזה שמביא אתו פתרונות יצירתיים.

המשרד אינו עוד משרד "עו"ד"

השירותים המשפטיים המוענקים ללקוחותינו הינם בראש ובראשונה מקצועיים ומבוססים על ניסיון רב וותק מתמשך. ההתמקצעות במשפט העבודה באופן בלעדי מאפשרת חשיפה רחבה למורכבות היחסים שבין עובד למעסיקו הן ברמה הפרסונאלית והן ברמה המשפטית, וכמובן לפסקי הדין הרבים הספציפיים בתחומים הרבים שבמשפט העבודה והבאת המסקנות המשפטיות עבור מצבים שונים בחיי היומיום לפתחו של הלקוח. באופן כזה, מושתתים השירותים המשפטיים של המשרד על ידע רב שנרכש בבעיות וסכסוכים הן השגרתיים והן המיוחדים.

השירות שניתן הינו אישי, מיידי ונגיש:

המשרד מציע שירותים משפטיים למעסיקים בתחום יחסי העבודה כפי שאלו מחויבים לאור שינויי חקיקה ופסיקה. הליווי המשפטי בתחום דיני העבודה הנו חיוני לשקט הנפשי של כל מעסיק, הידיעה שהוא ממלא את חובותיו על פי דין, צמצום האפשרות להיתבע, הפחתת חוסר שביעות הרצון של העובדים ולא פחות חשוב: ההבנה של מה הינו חובה ומה הינו רשות, מה כדאי, מה משתלם, מה חשוב ומה מצוי ומקובל.

במסגרת הליווי המשפטי מוצעים לארגון פתרונות יצירתיים לבעיות משפטיות וכלכליות בתחום יחסי העבודה. הארגון מקבל ליווי צמוד של משרד עו"ד וותיק ומנוסה ביחסי עבודה – וזאת תוך זמינות מרבית, בנועם הליכות ובהרגשת בטחון.

תחומי הייעוץ: תחומי הייעוץ כוללים ליווי וייצוג משפטי למעסיקים בתחום משפט העבודה כגון:

– עריכת הסכמי עבודה (חלות/אי חלות הוראות הסכם קיבוצי/צו הרחבה על היחסים בין הצדדים);
– ליווי שוטף בקשר עם פררוגטיבת ניהול (תוך שמירה על זכויות עובד);
– סוגיות הנוגעות למעמדם של פרילנסרים, עובדי חברות כוח אדם, עובדים מושאלים ועובדים במשותף;
– חבויות בין מעסיקים בזמן מיזוג/רכש (חבויות של המעסיק האחרון כלפי עובדי המעסיק הקודם);
– ליווי במו"מ בקשר עם דרישות עובדים (מול עוה"ד של העובד לצורכי פשרה);
– הסכמי סודיות ואיסור תחרות (בסיום העסקה להבדיל מתחילת ההעסקה);
– טיפול בקבלת היתר לפיטורי עובדת בהריון/בחופשת לידה/בטיפולי פוריות;
– טיפול בקבלת היתר לפיטורים במהלך מילואים;
– יעוץ שוטף בשאלות באמצעות הטלפון והדוא"ל;
– הכנת חוות דעת (לצורך קבלת החלטה מושכלת);
– תלושי שכר – הדרך העדיפה לעריכתם;
– לימוד והכוונה בנושאים כלכליים (לדוגמא: (1) על אילו עובדים חל חוק שעות עבודה ומנוחה ומכאן אילו עובדים זכאים לתשלום שעות נוספות ואילו לא? כיצד מחשבים שעות נוספות לעובד במשרה חלקית במוצאי שבת וכו' (2) מה הם הרכיבים שאינם באים בחישוב השכר הקובע לפנסיה/לביטוח מנהלים/לפיצויי פיטורים וחופשה? (3) מהם המקרים בהם ניתן לשלם לעובד שכר כולל ובכך לאיין את החובה לתשלום זכויות סוציאליות?);
– עדכונים בקשר עם פסיקה חדשה/תיקוני חקיקה;
– הרצאות, ימי עיון, השתלמויות בדיני עבודה;

המשרד מייצג גם עובדים בכירים/בעלי שליטה בארגונים אשר נתבעים במעמדם זה על ידי עובדים במסגרת תביעת המעסיק (טענות הרמת מסך, הטרדה מינית, תרמית וכד').

בין לקוחות המשרד:

– חברות;
– עמותות ספורט;
– מסעדות מובילות (מעל 100 עובדים בכל אחת);
– רשתות שיווק בתחום המזון;
– מוסכים;
– משרדי עו"ד ורו"ח;
– ועוד רבים אחרים.


קישור לאתר של עו"ד ינקלביץ:   www.ay-labourlaw.co.il

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אז מה קובע חוק חופשה שנתית?

אז מה קובע חוק חופשה שנתית?

חופשה שנתית לאחרונה פנו אלי יותר ויותר מעסיקים בשאלות הקשורות לחופשה שנתית.הם מבקשים לדעת איך מחשבים לעובד ימי חופשה, האם אי ניצולם מביא לאיבודם ומתי, האם אפשר להוציא עובד לחופשה בתקופת ההודעה המוקדמת וכד'. אז בואו נעשה קצת סדר:אם חוזה העבודה האישי של העובד לא אומר אחרת, ולא חלים שום…

למאמר המלא >
דיני עבודה שכל מעסיק חייב לדעת

דיני עבודה שכל מעסיק חייב לדעת

ניהול עסק זו משימה מורכבת ביותר, הדורשת ראייה אסטרטגית, יחסי אנוש טובים, הבנה כלכלית ועוד. ישנו כמובן המישור המשפטי המחייב את המעסיק לעמוד בתנאים מסוימים, כדי להבטיח את הזכויות של העובדים בעסק. במאמר זה נדבר על כמה מדיני העבודה המרכזיים ביותר, שבהם חייב המעסיק לעמוד כדי לשמור על זכויותיהם של…

למאמר המלא >
חוק הגנת השכר (תיקון מס' 24)

חוק הגנת השכר (תיקון מס' 24)

חוק הגנת השכר (תיקון מס' 24), התשס"ח-2008ביום 6.7.2008 פורסם חוק הגנת השכר (תיקון מס' 24), התשס"ח-2008, המתקן את חוק הגנת השכר, התשי"ח-1958 (להלן - החוק). להלן עיקרי התיקון (שתחולתו מיום 1.2.2009, למעט אחד מסעיפי העונשין שתחולתו מיום 6.7.2008).פנקס שכר ותלוש שכרמעביד חייב לנהל פנקס שכר ולמסור לכל עובד בכתב תלוש…

למאמר המלא >

מעוניין בהצעת מחיר?

התקשרו 03-7214000

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם