צור קשר/הצעת מחיר

תמיכה טכנית : 03-7214020
טלפון מכירות : 03-7214000

שעון נוכחות לקמעונאות

1555932869

שעון נוכחות לקמעונאות

מחפשים דרך קלה לנהל את העובדים בעסק? שעון נוכחות לקמעונאות פותר מגוון של בעיות כמו הפסקות ארוכות מדי באמצע היום של עובדים, הגעה מאוחרת או יציאה מוקדמת מהעבודה. אם אתם מנהלים חנות בתחום המזון, מוצרים לבעלי חיים או כל עסק קטן המוכר מוצרים לצרכן הסופי – זה הזמן להתקדם לכלי החשוב ביותר העומד לרשותכם לניהול העסק.

השעון מסייע לנהל משכורות בצורה הוגנת

חלק מהעובדים שלכם מגיעים בדיוק בשעה היעודה לעבודה, אחרים מאחרים בעשר דקות. כאשר אתם עובדים עם שעון נוכחות כל עובד יקבל את המשכורת בדיוק לפי מספר הדקות שעבד בעסק באותו החודש. כך, העובדים שלכם יגלו מוטיבציה רבה יותר לקום בבוקר ולהגיע למקום העבודה על מנת שיוכלו להחתים את השעון מהר יותר. גם בסוף היום, כאשר מתחיל סיום המשמרת – שעון נוכחות הפוגש אותם בסוף היום גורם להם לא לצאת כמה דקות לפני אלא להשאר עד סוף המשרת כפי שסוכם בחוזה ההעסקה.

הוספת שעון נוכחות: מחשבים את השכר בקלות

כאשר מחשבים את המשכורות בסוף החודש קשה לנהל רישום מדויק של השעות של כל עובד ועובד. עבודה עם שעון נוכחות דיגיטלי מאפשרת להוציא דו"ח מסכם מדויק לכל עובד ולהעניק לו את המשכורת המתאימה. כאשר אתם מקלים על העבודה של חשבת השכר תגלו שגם היא מתחילה להקדיש פחות שעות (שעשויות לעלות לכם כסף) בחישוב המשכורת של כל אחד מהעובדים.

האם צריך שעון נוכחות גם בעסק קטן?

שאלה נפוצה מאד היא "האם גם עסקים קטנים זקוקים למנגנון לחישוב שעות?" – התשובה היא כמוכן. כל עוד אינכם עובדים לבדכם בעסק ואתם מעסיקים עובדים, גם בעסק קטן קשה מאד לדעת מתי כל אחד מהעובדים נמצא במקום העבודה. בנוסף, שעון הנוכחות מאפשר לכם לדעת מה מצבת העובדים הנמצאים בכל יום בעבודה. אם אתם מנהלים מספר סניפים או שהעובדים שלכם נמצאים בשטח תוכלו לדעת לפי שעון הנוכחות אם הם עובדים היום או נמצאים ביום חופש.

שעון נוכחות בקופה הרושמת

היום, אפשר ליהנות מטכנולוגיה חדשנית יותר המשלבת את המנגנון של חישוב השעון ביחד עם קופה רושמת. כך, כל עובד שמגיע לעבודה מקיש קוד אישי מיוחד בתחילה ובסוף היום וכן כאשר הוא יוצא להפסקה. בכל שלב במהלך החודש ניתן להפיק דו"ח המציג כמה שעות עבד כל עובד ובאילו ימים – ממש כמו הגרסה של שעון זה התלויה על הקיר.
לסיכום, אם אתם מחפשים דרכים חדשות לייעל את העסק הקמעונאי שלכם אחת הדרכים האפקטיביות והמשתלמות ביותר הן באמצעות הוספה של שעון הסופר את השעות בהם העובדים שלכם נמצאים בעסק. ניתן למצוא שעונים כאלה העובדים עם כרטיסים חכמים דיגיטליים, עם קוד הניתן להקישו על גבי לוח לחצנים, כשילוב עם קופה רושמת או בגרסה הקלאסית של השעון – כרטיסי נייר המוחתמים אוטומטית עם דיו.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

איבדתם את כושר העבודה – מה עושים?

איבדתם את כושר העבודה – מה עושים?

איבדתם את כושר העבודה – מה עושים? כולנו צריכים לעבוד למחייתנו, רוצים לפרנס את משפחותינו ולדאוג לצרכים הכלכליים שלנו בעצמנו, החל מתשלומי חשבונות שוטפים וכלה בחוגים לילדים. רובנו נוטים לחשוב על העבודה כעל שגרה מובנת מאליה ומתכננים לעזוב אותה רק כאשר נצא לפנסיה, ואף אחד לא רוצה לחשוב על מצב…

למאמר המלא >
הטרדה מינית בעבודה

הטרדה מינית בעבודה

הטרדה מינית בעבודה - על קצה המזלג מאמר מאת עו"ד עדי ינקלביץ, מומחית בדיני עבודה "הטרדה מינית" של אדם על רקע מיני, כהגדרתה בחוק, היא התנהגות בלתי חוקית הפוגעת בכבוד האדם, בחירות, בפרטיות ובשוויון בין המינים. החוק מונה רשימה של התנהגויות פסולות המהוות הטרדה מינית. חלקן, התנהגויות פליליות ממש. חלקן…

למאמר המלא >
חמישה טיפים להתחלה ברגל ימין בהעסקת עובד חדש בארגון

חמישה טיפים להתחלה ברגל ימין בהעסקת עובד חדש בארגון

חשוב לומר זאת - גם בעידן ההייטק, וגם עם שעוני נוכחות חכמים שיכולים לעקוב אחר שעות הפעילות לצד התרומה והמעורבות של כל עובד בכל עת, מהמשרד או מכל מקום אחר - עדיין, איכות העסק נקבעת בעיקר על פי איכות ההוא האנושי שבו. על כן, מעבר למכשור המתקדם המסייע לנהל את…

למאמר המלא >

מעוניין בהצעת מחיר?

התקשרו 03-7214000

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם