צור קשר/הצעת מחיר

תמיכה טכנית : 03-7214020
טלפון מכירות : 03-7214000

ניהול עובדים בשיטות מתקדמות

jbclock

בשנים האחרונות שיטות העבודה השתנו לבלי הכר, והן ממשיכות להתקדם בקצב מהיר. הטכנולוגיה הפכה לכלי מרכזי בכל תחום, ומאפשרת עבודה מרחוק בתחומי עיסוק שונים. היום ניתן לעבוד מהבית או ממדינה אחרת ולהיות חלק מצוות עובדים בלי להגיע למשרד כפי שהיה בעבר. שינויים אלה מצריכים שיטות ניהול שונות כדי להתאימן לעידן המודרני. שעון נוכחות לעסק הוא אחד הכלים החשובים של ניהול עסק. אם בעבר היה נהוג שעובד "מחתים כרטיס" בבואו לעבודה, היום עובדים יכולים לדווח על שעות העבודה מכל מקום. ניהול כוח אדם בחברה הוא ניהול זמן נכון אם עושים שימוש בכלי מדידה אפקטיביים ומתקדמים כמו שעון נוכחות לעסק. מדידת שעות עבודה באופן מדויק היא הבסיס של העסקת עובדים. שעון נוכחות לעסק מאפשר לדווח, למדוד ולתגמל באופן מדויק את העובדים גם ללא הגעה למקום העבודה, כמו סוכנים, שליחים, נהגים, יועצים ואנשים העובדים מהבית או ממדינה אחרת. על אמון זה בין ההנהלה לעובדים מתבססים יחסי העבודה, כך שהעובדים פנויים לעסוק בתפקידם. כדי שמנהלי העסק והעובדים יוכלו להתנהל באופן שוטף וקל, שעון נוכחות לעסק הוא הפתרון הנוח ביותר.

שעון נוכחות לעסק – פתרון חדשני לניהול

היכולות הטכנולוגיות בשנים האחרונות הביאו לפיתוחם של כלים לשיפור ושדרוג היכולות במגזר העסקי. פעולות שבעבר נעשו באופן ידני הפכו לדיגיטליות, ניתן לבצע רכישות ברשת בלחיצת כפתור, לבצע הזמנות ואפילו לנהל עסק באופן מקוון. כך ניתן גם לעבוד מול חברות ועסקים המצויים מעבר לים ופועלים בשעות שונות בצורה קלה יותר, וניתן לתקשר ולהעביר מידע ונתונים בכל זמן און ליין. כשמנהלים צוות עובדים יש צורך לתגמל אותם על שעות העבודה, לדאוג לזכויותיהם כמו ימי חופשה, ימי מחלה, הבראה ועוד. בכל עסק, קטן כגדול, ניתן לנהל כוח אדם באופן דיגיטלי, מדויק ואמין.

שעון נוכחות לעסק בעידן המודרני

קיימות כמה שיטות לדיווח שעות העבודה של העובדים, והיום הדרך הטובה ביותר מתבצעת באופן מקוון מכל מקום. ניתן להתחבר ממחשב, מהטלפון החכם באמצעות אפליקציה, בהעברת תג, כרטיס מגנטי, טביעת אצבע או סיסמה. ניתן לקבל מידע ומיקום של העובדים גם באמצעות ג'י פי אס, נתון חשוב כשמדובר על עובדים רבים, סוכנים או נהגים הנמצאים רוב שעות העבודה בדרכים. כל דרך שבוחרים וכל מערכת מתקדמת שמותקנת בעסק מאפשרת לעובדים שמצויים בסניפים אחרים, בביתם או בנסיעת עבודה לדווח על שעות העבודה. ההנהלה מקבלת את הנתונים בזמן אמת, ויכולה לדעת בכל זמן היכן נמצאים העובדים, מהן שעות העבודה, לנהל היעדרויות ולדעת על מחלת עובד.

שעון נוכחות לעסק – הבחירה הטובה ביותר

ההתקדמות הטכנולוגית המהירה בכל תחומי החיים ובכלל זה בעסקים, הביאה לקליטת שעוני נוכחות מתקדמים בחברות רבות, תוך התאמה לסוג העסק, לצרכים של כל חברה ותוך תמיכה טכנית בכל זמן.

להתקדם לעולם מהיר עם שעון נוכחות לעסק

המערכות המתקדמות מאפשרות לכל עסק להתאים את המאפיינים לצרכיו, לגודלו ולמספר העובדים. לכל חברה מתאימים פרופיל של מאפייני העסק, מספר העובדים, אופן הדיווח ואנשי ההנהלה שיקבלו את הדיווח.

שעון נוכחות לעסק שומר אתכם בתמונה תמיד

שעון נוכחות לעסק הוא פתרון נוח לכל הצדדים, כיוון שלעובד אין צורך להגיע למקום העבודה תמיד, ואם הוא עובד בנסיעות, הדיווח נעשה באופן דיגיטלי, כשהוא אפילו לא צריך להתחבר למחשב לצורך כך. חברות מנהלות היום את העסק בצורה נוחה און-ליין בעידן שעוני הנוכחות החכמים. באופן זה השיטה גם מאפשרת דיוק ומונעת תקלות וטעויות בתלושי השכר.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

זכויות העובדת ההרה במקום העבודה – מגבלות מעסיק

זכויות העובדת ההרה במקום העבודה – מגבלות מעסיק

זכויות העובדת ההרה במקום העבודה - מגבלות מעסיק נתחיל בהתחלה: ראיון העבודה- אסור למעסיק פוטנציאלי לשאול אותה שאלות בעניין הריונה, רצונה להרחיב את משפחתה, לכמה ילדים היא שואפת וכד'. חוק שוויון הזדמנויות בעבודה אוסר להפלות בין דורשי עבודה עקב הריון. לפי החוק, גם לא ניתן שלא לקבל את העובדת לעבודה…

למאמר המלא >
כיצד להתנהל עם עובדים שעתיים שניסו לרמות בשעות הנוכחות

כיצד להתנהל עם עובדים שעתיים שניסו לרמות בשעות הנוכחות

עובדים שעתיים מועדים יותר לפורענות אך ניתן לטפל בנושא בקלות אצל לא מעט ארגונים בישראל, קיימות שתי שיטות לחישוב השכר של העובדים בארגון. האחת היא השיטה הגלובלית, אשר עיקרה מתן שכר אחיד בכל חודש לעובד, ללא צורך במגבלת שעות מאוד ברורה ומדויקת. השנייה היא השיטה השעתית, אשר מעניקה שכר פר…

למאמר המלא >
מה צריך למשרד חדש? הרשימה המלאה

מה צריך למשרד חדש? הרשימה המלאה

עוברים למשרד חדש? תתחדשו! מעבר של משרד יכול להיות לא פשוט, אך הוא טומן בתוכו הזדמנויות לשפר, לייעל ולהפוך את העבודה שלכם להרבה יותר נוחה ונעימה. הכנו לכם רשימת דברים שאתם פשוט צריכים במשרד החדש שלכם: 1. משרד שעובד בשבילכם מתחיל בכניסה (וביציאה) אומנם הוא לא בדיוק ריהוט משרדי קלאסי,…

למאמר המלא >

מעוניין בהצעת מחיר?

התקשרו 03-7214000

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם